Jestem wielką fanką Kate Mara. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki „House of Cards”. Przyglądam się też z uwagą stylizacjom aktorki i muszę przyznać, że jej stylista Johnny Wujek wykonuje dobrą robotę. Wie dokładnie, jak odpowiednio ubrać Kate na ważne eventy. Nie boi się również podejmować co jakiś czas ryzyka i sięgać po nietypowe zestawienia czy kolekcje.
Duetowi Mara – Wujek nie udało się jednak osiągnąć dobrego efektu podczas rozdania nagród Emmy 2014. Biała asymetryczna suknia J. Mendel z nad wyraz skomplikowanym stanem była co prawda w porządku, ale nie powaliła na kolana.  Osobiście byłam rozczarowana i zaklasyfikowałam jej stylizację do przeciętnych. 
Kate Mara szybko naprawiła swoja wpadkę i zaprezentowała się doskonale podczas HBO After Party. Miała na sobie asymetryczną małą czarną z długim rękawem. Do tego założyła przepiękne sandałki Charlotte Olympia. Wyglądała oszałamiająco i seksy. Poza tym taką sukienkę mogłaby jeszcze niejeden raz założyć i z innymi dodatkami robiłaby oszałamiające wrażenie. Magia małej czarnej zawsze działa.