Trend na lata 70. powraca w wielkim stylu, a na wiosnę 2015 wybuchnie w całym swym przepychu. Świadczą o tym wybiegi fashion weeków w każdej z modowych stolic, nieważne czy to Nowy Jork czy Paryż. Chloe Moretz wzięła sobie do serca nadciągające trendy i już teraz wystąpiła w kultowych ubraniach nawiązujących do minionych czasów w nowoczesnym wydaniu.

Połączyła ze dwa główne elementy z lat 70. Pokazała się w takiej stylizacji podczas eventu AOL Build Speakers Series.

Młoda gwiazda umiejętnie zestawiła ubrania z kolekcji Kenzo wiosna lato 2015, a nawet lepiej niż oglądałam to na wybiegu.

Miała na sobie obłędną granatową spódnicę w marynarskim stylu, długości midi, z wysokim stanem. Rozcięcie z przodu nadało jej młodzieńczego i zabawnego charakteru. Do tego założyła sweter w paseczki, będący jednym z najbardziej ponadczasowych ubrań z tamtej dekady. Idealnie ożywił on całe zestawienie, a lekko falujące włosy dopełniły całości obrazu.

Ciekawe, co Chloe zostawi sobie na deser i w co będzie ubierała się, kiedy nadejdzie wiosna. Mam nadzieję, że nie zabraknie jej pomysłów na ciekawe stylizacje, skoro już teraz sięga po kolekcje z 2015 roku.