Jeśli szukasz ujścia swoich artystycznych potrzeb, lada moment rozpoczynasz studia i wokół siebie masz mnóstwo ołówków i kredek, Pencil Clutch jest dla Ciebie! Przekształć swoje niepotrzebne przybory do pisania w elegancką, małą torebkę!

Po rozpoczęciu roku szkolnego, dzieci w domach zaczną odrabiać lekcje, a młode mamy będą potykać się o porozrzucane wszędzie kredki. Wszystkie potrzebne do wykonania torebki rzeczy bez trudu każda kobieta znajdzie wokół siebie.

Wykorzystaj nieużywane ołówki do wykonania torebki! Potrzebujesz do tego kredek o równej długości, kawałka filcu, zamknięcia na zatrzask, igieł i nici. To DIY jest świetnym sposobem, aby pokazać swoje uznanie dla wszystkich rzeczy związanych ze szkołą.  W pojemnej mini torebce zmieścisz najbardziej potrzebne rzeczy – telefon, klucze czy długopis.

Torebka to idealny dodatek dla poszukujących oryginalnych rozwiązań nastolatków, modnych studentów i tęskniących za szkołą dorosłych. Wyjątkowa, wyróżniająca się kopertówka łączy przyjemne z pożytecznym, w razie nagłej potrzeby zrobienia notatek czy listy zakupów zawsze można odczepić element torebki (ołówek) i zapisać potrzebne dane.