Wygląda na to, że Suki Waterhouse ma nowego chłopaka, który należy do czołówki aktorów Hollywood. 25-letnia modelka spotyka się podobno z 37-letni meksykańskim aktorem, reżyserem i producentem, Diego Luna. Diego jest znany przede wszystkim ze swoich ról w telenowelach, ale w 2016 zagrał także Kapitana Cassian Andor w „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Jako ciekawostka, warto wspomnieć, że Diego Luna wystąpił w teledysku Katy Perry, „The One That Got Away”.

Nowy chłopak Suki Waterhouse?

Diego Luna

Diego trzymał związek z Suki Waterhouse w tajemnicy, ale niedawno zauważono jak całuje się z modelką podczas wakacji w Tulum w Meksyku. Żadna z gwiazd nie wypowiedziała się do tej pory na temat narastających spekulacji wokół ich potencjalnego związku. Może nie chcieli przechodzić tego, czego wcześniej już doświadczyli, kiedy w świetle reflektorów rozwijały się ich związki. Diego rozstał się ze swoją żoną, meksykańską aktorką, Camila Sodi, a Suki w 2015 zakończyła swoją dwuletnią znajomość z Bradley Cooper.

Zarówno modelka, jak i aktor skrupulatnie dokumentowali w social mediach swoje wakacje na plaży, ale żadne z nich nie wspomniało ani słowem czy kadrem, że spędzają je wspólnie. Mamy nadzieję, że już wkrótce rozwieją wątpliwości i pokarzą się razem na czerwonym dywanie.