Jak pachnie susząca się na wietrze pościel, wiosenny poranek, ciepły letni wiatr i romantyczny wieczór we dwoje? Ulotne chwile oraz wyjątkowe wspomnienia udało się uchwycić kreatorom zapachów i zamknąć w dekoracyjnych flakonikach. Oprócz woni kwiatów, ziół i przypraw zamknęli w szklanym flakoniku niespodziankę – piękne suszone kwiaty i rośliny. Nowa linia HOME NATURE stworzona dla marki Pachnąca Szafa zachwyca i inspiruje


Nowa odsłona dyfuzerów

Odświeżacz powietrza z kompozycją z suszonych roślin ukrytą wewnątrz flakonika to nowość na rynku produktów zapachowych do domu. Dzięki projektantom marki Pachnąca Szafa, uważnie śledzącym najnowsze trendy, klasyczny dyfuzor z rattanowymi patyczkami i esencją zapachową przeszedł prawdziwą metamorfozę. Aby uatrakcyjnić wygląd dyfuzora, projektanci postanowili umieścić we flakoniku kolorowe suszone kwiaty i rośliny.


W kolekcji wykorzystano m.in. zbierane z polskich pól i łąk, a potem delikatnie suszone rośliny. Każdy kwiat i każda gałązka umieszczona wewnątrz flakonika, została poddana odpowiedniej selekcji. Dlatego każdy dyfuzor jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Nowe ozdobne dyfuzery w idealny sposób łączą naturalne piękno roślin, nowoczesny design i wyjątkowość kompozycji zapachowych. Charakteryzują się niebanalnym połączeniem aromatów egzotycznych kwiatów, ziół i przypraw. Dzięki różnorodności odpowiednio dobranych nut zapachowych każdy odnajdzie swoją ulubioną kompozycję, pasującą zarówno do temperamentu i usposobienia domowników, jak i do charakteru wnętrza. Przyjemne, subtelne zapachy z powodzeniem sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym, sypialni, przedpokoju czy w łazience, będąc ozdobą zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz.
Dyfuzery od Pachnącej Szafy wzbogacone o kompozycję z suszonych roślin są dostępne m.in. w drogeriach Rossmann od listopada br. W Kolekcji znajdują się następujące zapachy:

Jaśmin & Len – czysty i świeży;
Bergamotka & Jedwab – rozbudzający i optymistyczny;
Wanilia & Czerwony Pieprz – zmysłowy i romantyczny.

Cena: 19,99 zł
Pojemność: 90 ml.

www.pachnacaszafa.pl