VIEREN to założona w Kanadzie firma produkująca luksusowe zegarki. Modowe dodatki łączą piękny, nowoczesny design z analogowym wzornictwem. Stanowią doskonałą alternatywę dla akcesoriów napędzanych technologią.

Firma VIEREN powstała dzięki połączeniu sił Jess Chow i Sunny Fong. Jessica Chow pochodzi z rodziny, która od dziesięcioleci zajmuje się sztuką zegarmistrzowską. Natomiast Suuny Fong odziedziczył po mamie zamiłowanie do mody i dobrego designu. Zegarki oferowane przez VIEREN oferują jakość, elegancję i precyzję działania.

Nowoczesne zegarki analogowe

Fong wyjaśnia: „Nasze modernistyczne podejście przesuwa granice w zakresie projektowania zegarków. Kiedy badaliśmy stare i nowe modele, zauważyliśmy, że wiele zegarków wyglądało podobnie, ponieważ wiele [firm] kupowało części od tych samych producentów. Mieliśmy jasną wizję tworzenia nowych eksperymentalnych dzieł, które są neutralne pod względem płci i tworzone wyłącznie dla nas na zamówienie w małych partiach”.

Nowoczesne zegarki analogowe

Zegarki VIEREN wykorzystują system składający się z ponad 200 mikroskopijnych komponentów, które współpracują ze sobą, zapewniając ponadczasowe wrażenia, nie wymagając baterii ani cyfrowych ekranów. VIEREN kontynuuje z dumą dziedzictwo szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Każdy zegarek tworzony jest przez sześć miesięcy, opatrzony datą i numerem.

Nowoczesne zegarki analogowe

Analogowe modele zegarków VIEREN można kupić w sklepie internetowym firmy. Znajdziecie tam spersonalizowane modele zegarków, charakteryzujące się różnorodnymi wykończeniami.

 

Źródło zdjęć: VIEREN