Proste i przydatne rozwiązania

Rozważania warto zacząć od funkcji, którą doceni większość osób. Pralki z innowacyjną technologią Zen dzięki zmienionym napędom o wysokiej wydajności redukują prędkość wirowania i zmniejszają wibracje. Poziom hałasu zostaje ograniczony do minimum, a w domu panuje cisza i spokój.
Wielu zabieganych użytkowników doceni również funkcję FreshCare – dzięki niej po zakończeniu programu pralka dalej lekko wiruje, więc ubrania zachowują swoją świeżość i są gotowe do założenia w każdej chwili. To idealne rozwiązanie, kiedy musimy wstawić pranie i wyjść z domu.

Większa ochrona ubrań

Jak zadbać o materiały, aby nie straciły swoich właściwości i ciągle pięknie się prezentowały? Pomoże w tym m.in. funkcja Colour Care, dzięki której kolorowe ubrania zachowują barwy. Przydatna jest również technologia PrecisionClean, która sprawia, że strumień wody jest skierowany bezpośrednio na zabrudzenia, a nie na włókna tkanin. Dzięki temu ubrania nie niszczą się tak szybko, ale wciąż są idealnie wyprane.
Jeżeli mamy wiele ubrań z delikatnych materiałów, warto się upewnić, czy pralka, która nas interesuje, ma technologię Best Care. To idealna ochrona delikatnej odzieży, włókien i kolorów, która zapewnia dodatkowe zabezpieczenie podczas całego cyklu prania.

Inteligentne dozowanie

Bardzo przydatna jest również funkcja rekomendowania dozowania, która podpowiada, ile detergentu zastosować. Dzięki niej unikamy nadmiernego zużycia, co pozwala zaoszczędzić płyn – a tym samym pieniądze – przy jednoczesnej pewności, że nasze ubrania wciąż są idealnie doprane. Z kolei nowa technologia WaveMotion, która dostosowuje ruchy bębna w taki sposób, by tkaniny zostały równo rozprowadzone, umożliwia lepsze wchłonięcie środka piorącego, a więc zapewnia jego niższe zużycie. Dzięki WaveMotion temperaturę prania można zmniejszyć nawet do 15°C!

Przyszłość jest dziś

Osoby, które doceniają nowinki technologiczne, na pewno rozważą zakup pralki z technologią 6. Zmysł umożliwiającą idealne dopasowanie parametrów do każdego wsadu. Sterowanie urządzeniem przy pomocy smartfona i aplikacji 6. Zmysł Live pozwala zdalnie decydować o wszystkich wartościach prania. To możliwość nie tylko rozpoczęcia cyklu w dowolnej chwili, ale również ustawienia parametrów czy włączenia wirowania. Ecomonitor takiej pralki pokazuje nam, w jaki sposób możemy zaoszczędzić aż do 50% energii, wody i czasu!
Zakup pralki to decyzja na lata, a nowoczesne rozwiązania sprawiają, że pranie staje się przyjemnością, która idealnie dopasowuje się do naszego trybu życia! Swoją wymarzoną pralkę możesz znaleźć na http://www.whirlpool.pl.