W życiu nie ma nic pewnego poza zmianą. Zmiany dotykają każdej osoby, czy tego chce czy nie chce. Jedynym rozwiązaniem jest przygotować się na nie i dostatecznie ubezpieczyć. Podążając za nowoczesnymi trendami, Francesco Rota zaprojektował kolekcję mebli modułowych, które posiadają funkcję dopasowania się do potrzeb właścicieli.

Nowoczesne meble: nieskończona konfiguracja

Wszechstronność i praktyczność tych mebli sprawdzi się zwłaszcza przy przeprowadzce i zmianie powierzchni mieszkania. Meble PLUS zaprojektowano w taki sposób, by można było je dostosować do każdego domu dzięki nieskończonej możliwości ich modyfikacji. System PLUS składa się z miękkich materiałów  i zaokrąglonych elementów.

Nowoczesne meble: nieskończona konfiguracja

Siedziska występują w różnych kształtach – kwadratowych, prostokątnych lub okrągłych. Oparcia różnią się natomiast rozmiarem. Konstrukcja modułowych mebli pozwala na ich dowolną aranżację i dopasowanie do każdej powierzchni. Stoliki boczne wyposażono w zasilacze do ładowania. Nowoczesny system mebli PLUS jest dostępny w wielu kolorach i różnorodnych tkaninach.

Nowoczesne meble: nieskończona konfiguracja