Konturówka w kremie All-In-One to pierwszy produkt w nowej linii kosmetyków KKW Beauty, uruchomionej przez Kim Kardashian. Na pewno produkt stanie się hitem wśród fanek gwiazdy, jaki i miłośniczek makijażu.

Nowe kosmetyki Kim Kardashian

Kosmetyk dostępny jest w czterech kombinacjach kolorystycznych. Każdy zestaw zawiera podwójną konturówkę, patyczek i szczoteczkę. Różnorodność kolorów od bardzo jasnych do głęboko ciemnych sprawia, że zestawy są niezwykle uniwersalne.

Nowe kosmetyki Kim Kardashian

Przed wypuszczeniem na rynek nowych kosmetyków, Kim Kardashian i znany makijażysta, Mario Dedivanovic opublikowali samouczek wideo, w którym pokazali fankom, jak dzięki nowemu zestawowi konturówek można doskonale podkreślić urodę.

Nowe kosmetyki Kim Kardashian

Zestawy kosmetyków Kim Kardashian pojawiły się w sprzedaży 21 czerwca i wszystkie 300 000 sztuk wyprzedano w ciągu trzech godzin. Nowa linia kosmetyków gwiazdy wywołała spore zamieszanie. Klientki mogą jednak spać spokojnie, wiedząc, że Kim ciężko pracuje nad kolejnymi produktami KKW Beauty.

Nowe kosmetyki Kim Kardashian

Na Snapchacie gwiazda zdradziła, że przygotowuje się do nowego wyzwania, jakim jest stworzenie własnych perfum. Nowy zapach będzie dostępny w sprzedaży pod koniec roku. Marka KKW Beauty wystartowała z całkiem niezłym dorobkiem, na Instagramie ma już ponad 51 000 fanów.

Nowe kosmetyki Kim Kardashian

Wiele fanek Kim Kardashian z przyjemnością odnotowała fakt, że podąża ona śladami swoich przyrodnich sióstr Kendall i Kylie w trudnej branży związanej z urodą. Wśród 100 milionów fanów Kim na Instagramie, amerykańska gwiazda nie powinna mieć większych problemów ze znalezieniem klientów na swoje produkty.