Kaia Gerber w tym sezonie zadebiutowała na światowych wybiegach jako modelka. Dziewczyna idzie przez branżę jak burza, kradnie serca fanów na całym świecie i przyciąga aparaty paparazzi w każdym mieście, w którym odbywa się Tydzień Mody. Córka supermodelki Cindy Crawford zachowuje się naturalnie podczas modowych pokazów, tak jakby całymi latami chodziła po wybiegu. Dziewczyna ponadto kreuje trendy modowe i urodowe na ulicach światowych metropolii. Street style, który prezentuje młoda gwiazda, jest śledzony i kopiowany przez tysiące fashionistek.

Opuszczając pokaz Fenty X Puma wiosnalato 2018 w Nowym Jorku, Kaia Gerber miała oryginalną fryzurę z warkoczem przeplecionym neonowym sznurkiem. Modelka do fryzury dobrała asymetryczny czarny top i spódnicę moro.

Nowa ikona street style

 

Po pokazie Fendi wiosnalato 2018 w Mediolanie Kaia pokazała się w krótkiej koszulce z napisem Metallica i wysokich spodniach w lamparcie cętki. Stylizacja współgrała z dramatycznie podkreślonym kocim okiem i gładko zaczesanymi włosami, zebranymi w kucyk.

Nowa ikona street style

 

Na ulicach Paryża Kaia Gerber zaprezentowała dziewczęcy look w połyskliwej, granatowej sukience w kwiaty, której słodycz złamała rockową ramoneską.

Nowa ikona street style

 

Po pokazie Calvin Klein Collection wiosna 2018 w Nowym Jorku

Nowa ikona street style

 

Na after-party podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku

Nowa ikona street style