Ciąża - czas wymiany garderoby!

Wraz z rozwojem ciąży i wzrostem dziecka każda kobieta zmuszona jest do wymiany swojej garderoby. Luźniejsze spodnie, które nie uciskają brzucha, obszerniejsze bluzki, które będą wygodniejsze, ale także bielizna dopasowana do potrzeb i powiększającego się brzucha. Która z pań nie zna takiego problemu? Warto wybrać jeden z dostępnych modeli, aby wygodnie i komfortowo wypoczywać! Jest to bardzo ważne dla zdrowia mamy oraz dziecka.

Piżama ciążowa

Jednym z wariantów są piżamy ciążowe. To specjalnie przygotowane modele, które świetnie sprawdzą się dla zmieniającej się figury przyszłej mamy. Spodnie w takiej piżamie przygotowane są w taki sposób, aby w żaden sposób nie uciskały brzucha. Podobnie w przypadku bluzki, która nie powinna być zbyt obcisła.

Świetnym rozwiązaniem są komplety dwuczęściowe, w których gumka spodni będzie luźna, szeroka i nie uciskająca, natomiast bluzka - będzie rozszerzana poniżej biustu, luźno opadająca na powiększający się brzuch. Taki fason jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, cenionym przez wiele kobiet. Odpowiednio przygotowany model może towarzyszyć kobiecie przez całą ciążę, a nawet znacznie dłużej.

Koszula nocna dla ciężarnych

Koszule ciążowe to prawdziwy hit. Modele dopasowane do kobiet ciężarnych są luźne, wykonane z naturalnych materiałów, aby zapewnić przyszłej mamie relaks i wypoczynek. Bardzo funkcjonalnym i cenionym rozwiązaniem są koszule nocne, z których można korzystać również w okresie połogu, podczas karmienia piersią. Funkcję tę posiada również wiele piżam.

Bielizna nocna ułatwiająca karmienie piersią

Wiele modeli, zarówno piżam jak i koszul nocnych, została zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwić dostęp do piersi. Specjalne zakładki lub guziki, dzięki którym maluch może szybko zaspokoić głód, to najważniejsze zalety tego typu produktów. Poza wymiarem funkcjonalnym, producenci dbają, aby piżamy i koszule były wykonane z najlepszych materiałów.

Warto zauważyć, że piżamy i koszule to bardzo różnorodne warianty produktów. Mnogość wzorów sprawia, iż każda kobiet znajdzie wzór odpowiedni dla siebie. Co ciekawe, koszulki ciążowe dostępne są również w bardzo romantycznych wzorach i koronkach, które pozwolą podkreślić kobiecość i seksapil.