Na czerwonym dywanie w ostatnich tygodniach króluje męski look i stylizacje ze spodniami, garniturami i kombinezonami. Gwiazdy nie zawsze jednak dobrze wypadają w takich ubraniach, a zwłaszcza wtedy kiedy nieodpowiednio dobiorą dodatki i makijaż.

29-letnia Amber Heard, amerykańska aktorka filmowa i serialowa, pojawiła się na premierze filmu „The Danish Girl” w Los Angeles w męskiej stylizacji. Amber miała na sobie czarny garnitur Dolce & Gabbana z tłoczonym motywem kwiatowym. W komplecie z białą koszulą, czarnym krawatem i zamszowymi szpilkami.

Nonszalancka, niby od niechcenia stylizacja, w rzeczywistości wypadła, delikatnie mówiąc, bez rewelacji. Przypadkowo dobrane akcesoria, jak niedopasowane kolczyki i dłonie pełne ozdób psuły widok. Do tego niechlujny kok i koszmarny, przerysowany makijaż.

Być może na styl Amber miał wpływ jej mąż i jego niebanalne podejście do mody. Johnny Deep znany jest z tego, że nie przywiązuje wagi do swojego wyglądu zaniedbanego „rockmana”.  Warto jednak pamiętać, że pary, które są do siebie podobne, pozostają razem długo. W tym szaleństwie jest metoda…