Idealne, wystylizowane paznokcie czasami mogą być jedynym naszym atutem, który pozwoli nam konkurować z innymi kobietami. Sezon 2016 potwierdza takie stwierdzenie, oferując cały wachlarz możliwość w manicure. Trendy w stylizacji paznokci z jednej strony okazują się niezwykle proste, ale z drugiej nie brak w nich także szalonych motywów. Dajemy Wam przegląd najnowszych trendów w manicure, spośród których możecie wybrać swój ulubiony.

Odwrócone V

Najnowsze trendy w manicure 2016

Absolutnie fantastyczny, chociaż odrobinę pretensjonalny trend na odwrócone V. Doskonale pasuje do stylizacji podczas wszystkich sportowych sezonów. Może występować w wersji typowego manicure z wyraźnie zaznaczonym kolorystycznie V czy w wersji innowacyjnej, gdzie stosujemy miks kolorów. Zawsze jednak V oznacza zwycięzcę!!!

Bez niczego

Najnowsze trendy w manicure 2016

Gigi Hadid

Zdarza się, że Twoje paznokcie wyglądają najlepiej, kiedy w ogóle nic je nie ozdabia. Doskonale wypielęgnowane paznokcie potrzebują jedynie świeżego, naturalnego połysku, a będą perfekcyjne. Można je wtedy po wypolerowaniu delikatnie pociągnąć podkładem i tyle!!!

Niebieski blues

Najnowsze trendy w manicure 2016

od lewej do prawej: Dascha Polanco, Selena Gomez

W tym roku blues wisi w powietrzu…  Szafirowy, granatowy, błękitny. Każdy odcień niebieskiego doda odrobinę magii do każdej stylizacji. Wystarczy, że wybierzesz odcień, który pasuje do twojej karnacji i masz perfekcyjny look.

Niezwykły nude

Najnowsze trendy w manicure 2016

od lewej do prawej: Beyonce, Julianne Hough

Najnowsze trendy w manicure 2016

Nicki Minaj

Ten delikatny, blady kolor jest niezwykły i niezastąpiony. Wygląda świetnie przy każdym odcieniu skóry. Nude to synonim piękna dla wielu kobiet na świecie. Można go łączyć w tym sezonie z każdą stylizacją i ożywiać, dodając błyszczące ozdoby.

Zmysłowa czerwień

Najnowsze trendy w manicure 2016

Klasyczna czerwień to sposób na sukces. W tym sezonie należy zdecydować się na głębszy odcień, wpadający w szkarłat. Można też wybrać zabawną radosną czerwień, intensywną malinę lub ciemniejszy jagodowy odcień… mniam.

Geometryczny wzór

Najnowsze trendy w manicure 2016

Trend na geometryczne wzory jest dość modny wśród celebrytów w tym sezonie. Trzeba koniecznie wykorzystać go w stylizacji paznokci i poeksperymentować z geometrycznymi kształtami. Po zmiksowaniu wzorów, rozmiarów i kolorów, nasz wygląd nabierze czynnika WOW!!!

Iskierki na topie

Najnowsze trendy w manicure 2016

Która z nas nie potrzebuje odrobiny blasku w życiu? Złoty czy srebrny brokat stworzy taki efekt, że nikt nie będzie mógł nas zignorować.