Nie będziemy zachęcać do zmiany całej szafy, gdy tylko nadejdzie nowy sezon lub nowy rok. Oczywiście, zawsze jesteśmy chętni do odkrywania i opisywania nowych trendów. Wolimy jednak wprowadzać i promować nowe sposoby noszenia starych rzeczy czy też umiejętnie wyszukiwać ubrania, które będą wiecznie modne. Nie będziemy też namawiać do beztroskiego porzucania wszystkich zeszłorocznych trendów, tylko dlatego że w kalendarzu widnieje 2021 rok. Jeżeli jednak możemy zaprezentować stylizacje, które nie wymagają kosztownych zakupów, to już zupełnie inna perspektywa. Przecież oto właśnie chodzi w stylizacji, żeby wziąć rzeczy, które się posiada i przekonfigurować je w taki sposób, żeby uzyskać nowy look. Taka postawa zapewni nam długotrwałą satysfakcję w przeciwieństwie do krótkotrwałego dreszczyku emocji związanego z zakupami.

Poniżej prezentujemy 5 najważniejszych trendów w modzie w 2021 roku, które nie wymagają dużych nakładów, a sprawią, że Wasze stylizacje będą modne.

 

KOŁNIERZYK + DZIANINA

Począwszy od 2020 roku, zauważalny jest wzrost popularności letnich topów z dużym, falbanom kołnierzykiem, które są zakładane pod mięciutką dzianinę. Od kardiganów po przytulne swetry w warkocze żadne połączenie nie jest złe z kołnierzykiem koronkowym czy haftowanym. Natomiast połączenie czerni, bieli i denimu nigdy Cię nie zawiedzie - bez względu na rok, trend czy pomysł na stylizację.

Modowe hity 2021 !!!

Modowe hity 2021 !!!

 

KAMIZELKA

Strój biurowy może w tym roku już całkowicie odejść do lamusa, ale czyż na przekór nie zatęsknimy za dwuczęściowym klasycznym garniturem. Całkiem możliwe. Tak czy inaczej, dopasowana kamizelka i spodnie będą w dobrym stylu zawsze, nieważne czy założysz spodnie o prostych czy szerokich nogawkach. Pamiętaj tylko, nie zakładaj koszuli pod kamizelkę…

Modowe hity 2021 !!!

Modowe hity 2021 !!!

 

GUZIKI DO ROZPINANIA

Koszula, kurtka, kardigan… Wydawałoby się, że te ubrania nic nie łączy. Otóż mylicie się, wszystkie mają guziki, które można zmysłowo rozpiąć. Uważam, że takie rozpinanie sprawi, że niektóre dłuższe topy będą wyglądać lepiej i pasować do obszernych spodni i spódnic.

Modowe hity 2021 !!!

Modowe hity 2021 !!!

 

SPODNIE BAGGY + GRUBE BUTY

Trendy z lat 90. wciąż są modne, chyba dlatego że są niezwykle wygodne i praktyczne. Pasuje to doskonale do połączenia jeansów lub spodni materiałowych w stylu baggy z butami do kostek lub mokasynami na grubej podeszwie. Stylizacja idealna na codzienne spacery. Wystarczy do tego dołożyć luźne warstwy wierzchnich ubrań, aby uzyskać nonszalancki wygląd inspirowany takimi gwiazdami jak Julia Roberts czy Winona Ryder.

Modowe hity 2021 !!!

Modowe hity 2021 !!!

 

SKARPETY + CHODAKI

Napływ do mody wygodnych butów jeszcze się nie skończył. Chodaki wróciły i maszerują odważnie do garderoby fanek mody. Ale chcą być obowiązkowo w towarzystwie grubych skarpet i nie chować się w domowym zaciszu, tylko śmiało lansować się poza domem.

Modowe hity 2021 !!!

Modowe hity 2021 !!!