W biurach i urzędach przeważnie panuje dress code. Wydaje nam się, że przez niego tracimy indywidualność. Zostajemy w jakimś sensie pozbawieni możliwości demonstracji osobowości i prezentowania ulubionych trendów w modzie. Mamy dla Was kilka propozycji, które pozwolą Wam wyglądać w pracy elegancko i z przyjemnością tworzyć nowe stylizacje. Przytaczamy przykłady znanych kobiet, które umiejętnie łączą zasady klasycznego dress code z własnym, niepowtarzalnym stylem i inwencją twórczą.

Do prostych, garniturowych spodni możesz założyć koszulę w paski. Posiada ona klasyczny krój, ale jednocześnie wprowadza do stylizacji swobodny klimat. Możesz wybrać dowolną kolorystykę koszuli, pamiętaj jednak, że nie może być ona zbyt  wyzywająca.

Modne stylizacje do pracy

Marynarka o kroju smokingu jest częstym wyborem znawców mody. Można ją łączyć zarówno z jeansami, jak i z eleganckimi spodniami. Na pewno pomoże w stworzeniu oryginalnej stylizacji do pracy.

Modne stylizacje do pracy

Dobór właściwych jeansów to ważny krok w tworzeniu stylizacji. Ważnym, ale wcale nie takim łatwym. Najbardziej popularne ze spodni posiadają wiele fasonów, jednak do pracy najbardziej odpowiednie będą klasyczne, proste nogawki.

Modne stylizacje do pracy

Biała koszula powinna znaleźć się w szafie każdej kobiety. Aby nadać jej prostego i lekkiego stylu, zastosuj trik z szalikiem, który możesz albo fantazyjnie związać wokół szyi, albo nonszalancko puścić luzem.

Modne stylizacje do pracy

Aby dodać do nudne biurowej stylizacji nieco świeżego oddechu, załóż zamiast klasycznych szpilek białe tenisówki. Trend ten opanował ostatnio wszystkie modne stolice świata. Płyń z nurtem.

Modne stylizacje do pracy