Innowacyjny system ogrodzeniowy CreaZen nieustannie zachwyca niepowtarzalnym wzornictwem i funkcjonalnością.

Wyróżnia się atrakcyjnym designem zainspirowanym naturalnymi elementami krajobrazu. Niezwykły układ krzyżujących się pionowo profili łączy w sobie nowoczesne trendy przy jednoczesnym zachowaniu prostoty.

Modne i eleganckie panele ogrodzeniowe

Ogrodzenia panelowe CreaZen to rozwiązanie, które się nie starzeje. Minimalistyczny charakter wpływa na uniwersalny i ponadczasowy charakter.

Nasze ogrodzenia wpisują się w najnowsze trendy. Wszystko dzięki oryginalnemu projektowi i nowoczesnej technologii powlekania. Doskonale pasują do współczesnej i klasycznej architektury.

Najwyższa jakość i trwałość

Wszystkie produkty Betafence, w tym panele ogrodzeniowe  CreaZen, charakteryzują się znakomitą jakością wykonania oraz trwałością. Elementy systemu pokryte zostały antykorozyjną powłoką, która będzie służyć przez długie lata.

Szybki i prosty montaż

Dodatkowym atutem paneli ogrodzeniowych CreaZen jest łatwy montaż. Panele ze słupem łączy się tylko w dwóch miejscach za pomocą złączek.

Panele ogrodzeniowe i bramy Betafence wraz z kompatybilnymi slupami tworzą spójną linię ogrodzenia i jednolitą atrakcyjną całość. CreaZen to niezwykle modny, designerski produkt, który należy do najlepszych na rynku.

Więcej informacji na: https://geofence.pl