Studio projektowe Muista wprowadziło nową kolekcję ergonomicznych krzeseł, nazwanych „Smart Sitting”. Inteligentne krzesło było już w ofercie tej firmy, ale tym razem zaprezentowano je w bardziej nowoczesnej odsłonie. Podobnie jak w poprzedniej kolekcji, Muista zaproponowała symetryczne siedzenie, które może być używane wymiennie na dwa sposoby.

Modne meble 2018: ergonomiczne krzesło

Na inteligentnym meblu można siadać zarówno z boku na bok, jak też w tradycyjnej pozycji. Zaktualizowana wersja charakteryzuje się minimalistycznym designem, podkreślonym fuzją giętkiego drewna i tapicerki z miękkiego filcu. Wykorzystana formuła umożliwia użytkownikowi zrównoważenie sylwetki bez zastanowienia.

Modne meble 2018: ergonomiczne krzesło

Dodatkowe korzyści innowacyjnego mebla to możliwość stymulacji kilku grup mięśni, poprawa krążenia, a zwłaszcza redukcja stresu. Krzesła koncentrują się również na filozofii „wiercenia się” podczas siedzenia. Muista uważa, że niezakłócone siedzenie nie jest korzystne dla człowieka, więc konstrukcja mebla zapewnia naturalny podświadomy ruch podczas pracy.