Legginsy są popularne od wielu sezonów i będą zarówno w tym, jak i w nadchodzącym. Legginsy trafiły na wybiegi, do markowych sklepów i na salony. Zdajemy sobie sprawę, że elastyczne legginsy są komfortowe i praktyczne na co dzień. Co jednak należy zrobić, żeby czuć się w nich wyjątkowo i modnie? Wiedzą o tym najlepiej gwiazdy, dlatego na ich przykładzie prezentujemy 5 najlepszych stylizacji z legginsami w roli głównej. Każdy z tych sposób jest łatwy do wykorzystania i naśladowania lub własnej modyfikacji.

I. Legginsy + bluza + trampki

Modne legginsy

Takie zestawienie to ulubiony strój Kendall Jenner, w którym zazwyczaj biega po mieście. Uwaga: nienaganna sylwetka wymagana, bo odkrywamy wszystkie swoje walory.

 

II. Sweter + bluzka + spodnie + szpilki

Modne legginsy

Bardziej wyrafinowany sposób na noszenie legginsów. Selena Gomez ciekawie połączyła elegancką białą bluzkę i klasyczne szpilki z legginsami i szerokim swetrem. Uwaga: dobre rozwiązanie dla Pań, które chcą zakryć zbyt okrągłe pośladki czy uda.

 

III. Kurtka + skórzane legginsy + sandały

Modne legginsy

Idealny strój do noszenia na wieczór. Nas zachwyciło połączenie skórzanych legginsów i sandałów na plecionej platformie.

 

IV. Krótki t-shirt + legginsy + botki

Modne legginsy

Legginsy Gigi Hadid są odważne, ale w połączeniu z graficznym króciutkim t-shirtem i botkami na wysokim obcasie nabierają rockowego charakteru.

 

V. Kurtka bomber + legginsy + trampki

Modne legginsy

To stylizacja, z którą nie będziesz chciała się rozstać. Modna kurtka bomber, prosty t-shirt i wygodne trampki.