North West może pozazdrościć tylko tym młodym ludziom, którzy wybrali się na pokazy mody w Nowym Jorku. Córka Kim Kardashian i Kanye West posiada nieodparty uroki i sporo markowych ubrań, ale inne dzieciaki także znają się na trendach, przynajmniej street style, a co najmniej pozwalają rodzicom ubierać się modnie.

Modne dzieci wypatrzyliśmy na zdjęciach z trwającego właśnie fashion weeka w Nowym Jorku. Może to nie do końca ich naturalne środowisko, ale nawet wśród projektantów nie brak przecież mentalnych dzieci. Przoduje w tym względzie Jeremy Scott i jego wesoła moda z zabawnymi wzorami i motywami z kreskówek. Stylowe dzieci na tydzień mody przybyły w kolorowych sneakersach, skórzanych kurtkach i czapeczkach beanies.

Modne dzieci

Na zdjęciu młody człowiek wystąpił w spodniach Storm Trooper i baseballowej czapce z denimu Calvin Klein. Perfekcyjny strój street style na tego typu modowe imprezy. Jego siostra (prawdopodobnie) miała na sobie militarny płaszczyk oraz różowe i seledynowe sznurowadła do wojskowych butów. Poważny wizerunek ocieplała fantastyczna różowa, futrzana torebka.