Kate Middleton zna się na modzie i potrafi tak dobierać stylizacje, że zawsze wypada perfekcyjnie, stosownie do sytuacji i okoliczności pogodowych. Nie można byłoby lepiej ubrać się na spacer po Islington, niż zrobiła to właśnie Kate. Księżna miała na sobie tweedową marynarkę Cue Dubarry, bordowy golf i wąskie jeansy khaki. Bez wątpienia nie można jej zarzucić braku stylu.

Modne buty Kate Middleton

Nie spodziewaliśmy się jednak, że Kate Middleton wybierze do swojej casualowej stylizacji buty See by Chloe, płaskie, sięgające za łydkę, proste obuwie w rozsądnej cenie. Kate przyłączyła się do jednego z największych trendów modowych tego sezonu: postawiła na masywne, sznurowane buty. I to nie wszystko, ponieważ zdecydowała się na najmodniejszą stylizację królująca obecnie na Instagramie, a mianowicie podkreśliła ciężkie buty wąskimi spodniami.

Modne buty Kate Middleton

Buty See by Chloe zostały już wyprzedane, ale istnieje wiele doskonałych alternatyw, w tym fantastyczne buty marki & Other Stories, których cena jest o połowę niższa. Buty te będą wyglądać dobrze ze wszystkim, od wąskich jeansów po spódnice midi. Szukajcie po sklepach innych podobnych modeli, a nie pożałujecie.

& Other Stories Lace-Up Leather Boots (£129)

Modne buty Kate Middleton