Buty GlideRide to najnowsze rozwiązanie firmy ASICS. Popularna marka obuwia wprowadziła do produkcji innowacyjną technologię, a efekt w postaci nowej pary butów przetestowała na byłych i obecnych sportowcach. Poproszono mianowicie biegaczy, aby biegali w nowych butach ASICS w umiarkowanym tempie. Stwierdzono, że podczas biegu zwrot energii był tak duży, że pozwolił biec dalej i dłużej niż zwykle.

Moda: wszechstronne buty do biegania

Nowe sneakersy ASICS posiadają wbudowaną specjalną zaokrągloną podeszwę, która zmniejsza utratę energii. Element ten minimalizuje ruch wokół kostki, zapewniając lepsze wsparcie stawów. Tylną część stopy wyposażono natomiast w specjalną technologię amortyzującą dla zapewnienia dodatkowego komfortu.

Moda: wszechstronne buty do biegania

Cholewki nowych butów zostały wykonane z siatki, która pozwala oddychać stopom podczas biegu. Ten model obuwia jest na tyle funkcjonalny, że sneakersy GlideRide nadają się do użytkowania zarówno przez profesjonalnych sportowców, jak i osoby mniej doświadczone w sportowych wyczynach.

Moda: wszechstronne buty do biegania

Modne buty sportowe GlideRide zostały wprowadzone do sprzedaży online  oraz u sprzedawców detalicznych na całym świecie.