Ekologiczna torebka, zaprojektowana przez Naveh Milo, wykorzystuje oryginalne światło, jakie możemy zobaczyć na dachu każdej taksówki. Eko designer wykorzystał znak TAXI i przerobił go, tworząc wyjątkową i modną torebkę.

Moda trendy: torebki z recyklingu

Torebka z napisem TAXI jest prawdopodobnie jednym z najlepszych akcesoriów modowy, zrealizowanych przez Milo. W kolekcji projektanta znajdują się także inne fascynujące wzory. Wszystkie jego produkty koncentrują się konsekwentnie wokół pojęcia ekologii i recyklingu. Przez wiele lat Milo tworzy innowacyjne torebki, portfele, biżuterię i przedmioty wystroju wnętrz. Wszystkie jego dodatki są wykonane z materiałów znalezionych w koszu na śmieci, odpadów czy wraków samochodów.

Moda trendy: torebki z recyklingu

Możemy śmiało powiedzieć, że Naveh Milo jest jednym z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych projektantów, którzy kreują trendy ekologiczne w designie. Twórca łączy w swoich dziełach poczucie humoru, jakość i funkcjonalność. Wszystkie wzory Milo wykonuje ręcznie w swojej pracowni. Każdy z trendy dodatków jest jedyny w swoim rodzaju, zabawny, a przede wszystkim przystępny cenowo.