BHLDN, czyli Beverly Hills Wedding Dresses, należące do Urban Outfitters, obchodzi 10-lecie istnienia. Siostrzana marka Anthropologie z siedzibą w Filadelfii przez lata wyspecjalizowała się w sukniach ślubnych i wszelkiego rodzaju akcesoriach związanych z modą ślubną.

Moda ślubna 2021: powrót do przeszłości

Doświadczenie na rynku sprawiło, że BHLDN postanowiła sięgnąć do klasycznych wzorów i ożywić 10 sukien ślubnych, które znalazły się w archiwach marki. Wypuszczono na rynek limitowaną kolekcję kapsułkową 10 klasycznych sukien ślubnych, nie bez powodu nazwaną Decade.

Moda ślubna 2021: powrót do przeszłości

Modele zostały starannie wyselekcjonowane i wybrane spośród najbardziej ulubionych wzorów, m.in. z takich firm jak Catherine Deane, Needle & Thread i Anna Sui, a także własnych projektów BHLDN. Musicie przyznać, że prostota w modzie zawsze zdaje egzamin. Klasyczne linie, minimalizm i subtelne dodatki to najważniejsze atuty prezentowanych sukien.

Moda ślubna 2021: powrót do przeszłości

Nowością najnowszej kolekcji jest szeroka gama sukienek w większych rozmiarach, które będą mogły wybierać przyszłe panny młode. BHLDN wyszło naprzeciw oczekiwaniom pań, które mają problemy ze znalezieniem atrakcyjnej, modnej sukienki ze względu na większe wymiary.

Moda ślubna 2021: powrót do przeszłości

Aby wesprzeć panny młode, które muszą borykać się z szeregiem problemów wynikających z trwającej pandemii COVID-19, marka BHLDN rozdaje pakiety nagród w wysokości 1000 dolarów amerykańskich do wykorzystania w jej sklepie internetowym na suknie i wszelkie dodatki  ślubne.