Marka Bags of Love wypuściła na rynek stroje kąpielowe dla fanów młodej pary z brytyjskiej rodziny królewskiej. Międzynarodowa społeczność z niecierpliwością oczekuje na ten moment, kiedy Harry poślubi Meghan. Tymczasem można okazać swoje przywiązanie do brytyjskiej dynastii, zakładając na plażę lub basen strój kąpielowy z wizerunkiem młodych.

Moda na stroje kąpielowe z parą królewską?

Stroje kąpielowe Bags of Love

Proste jednoczęściowe sylwetki strojów kąpielowych mają dekolt w kształcie łezki i duże wycięcie na plecach. Gama rozmiarów od XS do 4XL zaspokoi potrzeby szerokiego grona klientek. Alternatywnym rozwiązaniem dla Pań, które lubią robótki ręczne, jest zakup zestawu DIY i uszycie własnoręcznie kostiumu kąpielowego.

Moda na stroje kąpielowe z parą królewską?

Stroje kąpielowe Bags of Love

Marka zapewnia, że na każdym stroju kąpielowym klientki mogą wydrukować sobie wizerunek księcia Harry’ego lub jego wybranki, Meghan Markle. Elastyczny materiał stroju kąpielowego sprawia, że twarze członków rodziny królewskiej nabierają humorystycznego charakteru. Ciekawe, czy trend na ubrania z Harrym i Meghan utrzyma się dłużej na modowym rynku, czy będzie jedynie chwilową fanaberią...