Odzież Baby Phat nie pozwoli zapomnieć o niedawnej kwarantannie, która swym zasięgiem opanowała cały świat. „Kwarantannowe” ubrania są wygodne i obszerne. Zestaw składa się z bluzy z długim rękawem i ściągaczem w pasie oraz luźnych spodni dresowych. Wyróżniają się kolorowymi odważnymi napisami i popularnym pod koniec XX wieku logo marki.

Moda na dystans społeczny

Tekst „Kwarantanna” podkreślono różowym brokatem, podobnie jak kultowe insygnia Baby Phat. Marka zadebiutowała z sukcesem w połowie 2000 roku, a ostatnio powróciła z remiksowanymi wersjami kultowej odzieży i modelem szybkiej sprzedaży internetowej. Przerobione koszule, bluzy i stroje kąpielowe z nostalgicznym logo znowu będą cieszyć fanów, podobnie jak niezapomniane poczucie humoru ich projektantki Kimory Lee Simmons.

Moda na dystans społeczny

Zaprezentowane kwarantannowe bluzy na pewno zapewnią maksymalny komfort i oryginalny styl ich właścicielom oraz podkreślą konieczność zachowania społecznego dystansu z powodu COVID-19. Modne ubrania są dostępne na stronie internetowej marki.