Trend w modzie na brak stanika trwa od dawna, ale z różnym nasileniem. W zeszłym sezonie Kendall Jenner stanowczo odrzuciła tradycyjny biustonosz, dlatego czekaliśmy na to, kiedy inne gwiazdy podążą jej śladem. Mogliśmy się zakładać, że wkrótce pozostałe It girls dołączą do Kendall i tak się stało. Do tego grona dołączyła szybko Bella Hadid i inne ikony stylu jak blogerka Lucy Williams. Panie nie mają zastrzeżeń co do tego, by chodzić bez stanika. W wielu przypadkach jego brak jest bardziej wygodny i nie przeszkadza w eksponowaniu ubrań.

Sztuką nie jest jednak zrezygnowanie z noszenia stanika, ale opanowanie sztuki, jak bez niego wyglądać gustownie. Niezależnie od tego, czy wybierzecie elegancką suknię, luźny sweter czy bawełnianą sukienkę, obejrzyjcie proponowane sposoby na najlepsze stylizacje bez stanika. Dzięki wskazówkom będziecie mogły mieć pewność, że przyciągnięcie uwagę nie tylko brakiem stanika, ale rewelacyjną stylizacją, a jednocześnie będziecie modne.

 

Brak stanika oznacza brak wystających ramiączek.

Moda na brak stanika

 

W lecie zwiewna sukienka bez stanika wygląda zachwycająco.

Moda na brak stanika

 

Grubsze materiały, takie jak ten bardziej ustrukturyzowany jedwab, zapewnią poczucie komfortu i dodatkowe zakrycie.

Moda na brak stanika

 

Jeśli masz piękny dekolt, dlaczego nie odsłonić go bardziej…

Moda na brak stanika

 

Jeśli masz ochotę troszeczkę zamaskować fakt, że nie masz na sobie biustonosza, wybierz drapowaną koszulę lub top. Ruch tkaniny będzie odwracał uwagę od braku bielizny.

Moda na brak stanika