Bella Hadid należy do gwiazd, które nie boją się wracać do starych stylizacji, miksować ubrania i wykorzystywać te same kolekcje, ale w nowych odsłonach. Większość celebrytów ulega presji, aby cały czas nosić nowe stroje, niezależnie od tego, czy pochodzą świeżo z wybiegów, czy też z archiwalnych kolekcji. I chociaż niektóre z tych ubrań nie są w rzeczywistości własnością gwiazd, to nacisk ze strony opinii publicznej sprawia, że muszą pokazywać się wciąż w nowych stylizacjach. A ludzie muszą coraz więcej konsumować, aby być na czasie. I koło się zamyka…

Na szacunek zasługuje więc postawa tych gwiazd, które decydują się na powtarzanie w stylizacjach ulubionych ubrań. To wspaniały sposób na nadanie ubraniom większego znaczenia, a nie traktowanie jak towaru do jednorazowego użytku. Bella Hadid należy do tego grona modowych celebrytów, którzy do mody podchodzą z rozwagą.

Moda gwiazd: spodnie Playboya

Modelka pokazała się ostatnio w nowym Jorku w szykownym żółto-musztardowym swetrze z napisem „Victoria”, z białym kołnierzykiem wystającym spod spodu. Szkolną stylizację dopełniał zeszyt, niesiony w ręku, zaś konwencję przełamywały spodnie z nadrukiem Playboya. Na princie można było dostrzec też modelkę Debbie Ellison z 1970. Spodnie powstały w wyniku kolaboracji magazynu Playboy z duńską marką Soulland.

Oglądając Bellę Hadid można było odnieść wrażenie deja vu. Modelka w lipcu zeszłego roku miała już na sobie te same spodnie, tylko w zestawieniu z krótkim białym topem z długim rękawem. Czekamy na kolejne stylizacje ze spodniami Playboya.