Jeansy i zapinana na guziki koszula to nie jest najbardziej ekscytująca stylizacja, a jednak… Na taki pomysł wpadły Katie Holmes i Alexa Chung. Gwiazdy wybrały dokładnie taki sam klasyczny duet. Kluczem do sukcesu okazał się mały trik.

Koszulę należy zapiąć na jeden lub dwa guziki blisko kołnierzyka, a resztę pozostawić rozpiętą. Stworzy to bardziej dramatyczny efekt i sprawi, że podczas chodzenia koszula będzie płynnie falować, zaś proste jeansy nabiorą pociągającego charakteru.

Moda gwiazd: pomysł na koszulę

Alexa Chung

Alexa Chung w takiej stylizacji pokazała się na premierę The Queer Bible Jacka Guinnessa. Aby nadać outfitowi wieczorowego szyku, Alexa zdecydowała się na ciemnozieloną jedwabną koszulę oversizową zapinaną tylko na jeden guzik. Dodała tez eleganckie akcesoria, jak błyszczący pasek i szpilki z paskami. Powstał idealny strój dla tych, którzy chcą wyglądać oszałamiająco, elegancko, ale bez zbytniej przesady.

Moda gwiazd: pomysł na koszulę

Katie Holmes

Katie Holmes wybrała bardziej casualową stylizację, proste czarne jeansy i oversizową białą koszulę zapiętą w okolicy biustu. Wygląd której z Pań przypadł Wam bardziej do gustu?