W zeszłym tygodniu Emily Ratajkowski wypuściła ze swojej firmy Inamorata modny kostium składający się z marynarki i spódnicy mini, który sprzedał się natychmiast.

Popularna modelka i blogerka ogłosiła już na swoim Instagramie, że pracuje nad uzupełnieniem zapasów. Modny zestaw zawiera ponadgabarytową marynarkę Loz Feliz, która sięga trochę poniżej rąbka mini spódnicy Vista z wysokim stanem. Komplet występuje w czterech kolorach: ciemnym pomarańczowym, beżowym, czarnym i jasnoniebieski.

Moda gwiazd: minimalistyczny komplet

Gwiazda na Instagramie pokazała się w odważnej stylizacji, zakładając komplet bez stanika i koszuli. To jest cała Ally McBeal – chociaż Ally McBeal była trochę bardziej spięta. Ratajkowski utworzyła tak kontrowersyjny wpis na Instagramie, po tym, jak nie znalazła dla siebie odpowiedniego garnituru.

„Lubię garnitury, lubię kostiumy… wyszłam za mąż w garniturze. Tak naprawdę nosiłam mnóstwo żakietów tej jesieni. Nie mogłam znaleźć dokładnie takiego garnituru, jakiego chciałam. Nastał więc czas na spódnicę z obszerną marynarką. To ułatwia ubieranie. Nasze motto brzmi: Wyglądaj szykownie, bądź modny”.

Spódnica mini z promowanego kompletu wpisuje się w filozofię modelki, polegającą na noszeniu tego, czego się chce i kiedy się chce. „Mój przyjaciel powiedział mi, że ubieranie tego, co chcesz, jest sprawdzianem. Jeżeli ktoś nie bierze cię na poważnie, to i tak nie jest to osoba, z którą chcesz pracować”.