Kto powiedział, że nastolatki nie mogą brać przykładu z mamy także w obszarze mody? Ava Phillippe, córka Reese Witherspoon, nie tylko jest podobna do swojej mamy, ale także chętnie pokazuje się z nią i czerpie inspirację z jej stylizacji. Panie można było zobaczyć w Londynie podczas promocji filmu „Pułapka czasu”.

Moda gwiazd: klasyczny look

Na czerwonym dywanie matka z córką tworzyły czarującą parę. Ava i Reese ubrane były w proste sukienki. Ava Phillippe miała na sobie czarną sukienkę z czerwonymi cekinami z domu mody Valentino, zaś jej mama przybyła w bladoniebieskiej sukience z długim rękawem Elie Saab. Chociaż panie w swoich stylizacjach kładły nacisk na inne rzeczy, to ich stroje łączyła wyrafinowana kobiecość. Młodsza Witherspoon sprawiała bardziej swobodne wrażenie, odpowiednie dla swojego wieku, podczas gdy gwiazda kina czarowała wyrafinowaną paletą barw i subtelnymi dodatkami z ćwieków. Wspólną cechą stylizacji była sylwetka w kształcie A i buty z delikatną biżuterią.

Moda gwiazd: klasyczny look

Synchronizacja między matką i córką nie zakończyła się jedynie na zabłyśnięciu na czerwonym dywanie. Ich codzienne ubrana także miały ze sobą wiele wspólnego. Panie wyszły rano z hotelu Corinthia w Westminster w eleganckich płaszczach, idealnych na londyńską pogodę. Reese wybrała płaszcz Elle Woods w odcieniu bladego różu, który połączyła z wąskimi czarnymi jeansami i botkami na platformie. Stylizacja jej córki była równie atrakcyjna z płaszczem w dużą kratę Claudie Pierlot. Zamiłowanie do klasycznych stylizacji, jak widać, nie jest obce obu paniom. Można jedynie powtórzyć przysłowie, że niedaleko pada jabłko od jabłoni…