Nikt tak nie wpływa na trendy jak Jennifer Lopez. W ciągu trzech dekad, odkąd pojawiła się na scenie, piosenkarka i aktorka była odpowiedzialna za popularyzację dresów Juicy Couture, printów z palmami od Versace oraz samego pomysłu na bling, czyli krzykliwą biżuterię.

Moda gwiazd: J.Lo w stylu glamour

Z uwagi na ogromną popularność gwiazdy jej styl jest regularnie kopiowany zarówno przez fanów, jak i koleżanki z branży. Jennifer Lopez jako jedna z prowadzących reality show Taniec z Gwiazdami, ma okazję do zaprezentowania się w wielu zachwycających stylizacjach, W tym sezonie gwiazda zachęcała widzów za pomocą hastagu #wodoutfitcheck do odtwarzania i naśladowania jej stylizacji. I chociaż użytkownicy Instagrama nie mogą mieć w domu do pomocy takich stylistów jak Rob Zangardi czy Mariel Haenn, to wielu osobom udało się wykazać niesamowitą kreatywnością podczas interpretowania stylizacji projektantów J.Lo.

Na finał sezonu amerykańskiej wersji Tańca z Gwiazdami Jennifer Lopez przyszła ubrana w pełni glamour. Artystka miała na sobie pozłacaną pelerynę projektu Oliviera Rousteinga z kolekcji Balmain na sezon wiosna / lato 2020. Czarno-srebrna narzutka z tysiącami drobnych koralików była odzwierciedleniem bogatej mody, z której słynie Lopez. Fascynujący wygląd gwiazdy podkreślały zaczesane do tyłu włosy i diamentowe kolczyki.