Gigi Hadid wyznacza nowe trendy w modzie nie tylko na wybiegu. Modelka przede wszystkim promuje samą siebie w social mediach oraz bardziej tradycyjnie, na czerwonym dywanie. W tym roku gwiazda myślała przede wszystkim o swoim komforcie i wybierała praktyczne, casualowe stylizacje.

Oszczędzając swoje stopy na niewygodne obuwie na wybiegach, gdzie przez wiele godzin musi chodzić, na co dzień zakładała ulubione buty dr Martens. Buty te to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli mody punk. Chyba wszyscy nosili je w latach 90. lub marzyli o nich.

Gigi Hadid wiecznie modne martensy założyła do prostych czarnych spodni z nogawkami przyciętymi wysoko nad kostką. Głęboka czereśniowa czerwień butów ciekawie kontrastowała ze spodniami i ponadgabarytową kurtką bomber Vetements, która zwisała jej z gracją z ramienia. Do tego miała obszerną błękitną koszulę założoną na czarny golf. Fantastyczne łączenie ze sobą różnych faktur, kolorów i warstw.

Moda gwiazd: buty Gigi Hadid

Gwiazda posiada całą kolekcję butów dr Martens. Wyłapaliśmy ją w białych butach z czarnymi sznurowadłami i podeszwą, a także w nowoczesnej odmianie zapinanej na rzepy.

Moda gwiazd: buty Gigi Hadid

Moda gwiazd: buty Gigi Hadid