Jeśli chodzi o akcesoria modowe, Bella Hadid zawsze wyprzedza konkurencję. Eklektyczny gust modelki sprawił, że jest jedną z niewielu znanych osób, na której styl nie wpłynęła nawet kwarantanna i ograniczenia z nią związane.

Moda gwiazd: Bella Hadid w butach taty

Modelka przemknęła w Nowym Jorku przez SoHo w sportowej stylizacji, która jest połączeniem kilku jej ulubionych trendów. W drodze na mecz tenisa gwiazda pokazał się w sportowej krótkiej koszulce polo oraz narzuconej na ramiona szmaragdowozielonej bluzie z kapturem i dopasowanych krótkich spodenkach dresowych. To połączenie od razu przywodzi na myśl obrazy dzieciaków z prywatnej szkoły z lat 80.

Moda gwiazd: Bella Hadid w butach taty

Najbardziej ekscytujący element stylizacji Hadid pochodził jednak z mody streetwearu. Wielokolorowe modne sneakersy 827 Abzorb z New Balance dodały całości smaczku. Modne buty z jaskrawymi akcentami czerwieni, zieleni i żółci sprawiły, że look gwiazdy po prostu zachwycał, chociaż niejeden pan w wieku ojca Hadid chętnie sięgnąłby właśnie po taką parę butów. Jak widać, najważniejsze jest umiejętne połączenie różnych trendów i kreatywne podejście do mody.