W świecie mody jedna rzecz jest pewna, a mianowicie że francuskie kobiety znają się na niej. Na pewno uwielbiają nowe ubrania, a zwłaszcza niepowtarzalne i niebanalne stylizacje. Klasykiem jest zestawienie idealnie białej koszuli, dopasowanego czarnego blezera i klasycznych szpilek. Do tego muszą być obowiązkowo jeansy. Nie mamy jednak na myśli starych denimowych trendów. W Paryżu kobiety kochają jeansy z prostymi nogawkami, ale koniecznie muszą być szerokie, a do tego z wysokim stanem, podkreślającym talię. Dlaczego taka sylwetka jest tak popularna? Najważniejszy powód to doskonały krój, w którym wygląda się dobrze. Podwyższona i pokreślona talia dodaje centymetrów wzrostu, zaś szerokie nogawki zakrywają biodra i wydłużają nogi.

 

Przedstawiamy najlepsze, naszym zdaniem, stylizacje, na których znajdziecie jeansy o podwyższonej tali i prostych, szerokich nogawkach.

Moda 2022: francuskie jeansy

Idealny strój przejściowy, czyli szerokie jeansy zestawione z czarnymi butami i beżową kurtką.

 

Moda 2022: francuskie jeansy

Co sprawia, że jeansy wyglądają stylowo i retro? W sezonie 2022 na pewno pomaga w tym obłędny, głęboki kolor indygo i naszywane duże kieszenie.

 

Moda 2022: francuskie jeansy

Podwyższona talia w spodniach to pięknie podkreślone biodra i wyeksponowane wcięcie, dodaj do tego jeszcze pasek i masz idealną stylizację.

 

Moda 2022: francuskie jeansy

Doskonale sprane jeansy z szerokimi nogawkami będą pasowały do delikatnych sandałów.

 

Moda 2022: francuskie jeansy

Czarne jeansy w połączeniu z jasnymi sandałkami, białym t-shirtem i różową marynarką wypadają interesująco i elegancko.

 

Moda 2022: francuskie jeansy

Nie ma bardziej francuskiego looku niż połączenie jeansów z białą bawełnianą bluzką i plecionymi sandałkami.

 

Moda 2022: francuskie jeansy

Kolejna wspaniała stylizacja to brązowa kurtka i buty w zestawieniu z białymi jeansami o szerokich nogawkach, koniecznie z postrzępionym dołem.

 

Moda 2022: francuskie jeansy

Kiedy pogoda jest w kratkę warto wybrać krótką marynarkę i beret do granatowych jeansów.