Canada Goose and Juun.J dołączyły do projektu Monochromatic Collection i przygotowały kolekcję kapsułkową na nadchodzący sezon zimowy 2020. Nowa linia składa się jedynie z czterech wzorów, w tym trzech kurtek parek i jednej bluzy z dzianiny. Ubrania stylem nawiązują do najbardziej kultowych sylwetek marki odzieżowej. Udowadniają, że moda na oversize nie przemija i zawsze znajdzie swoich zwolenników, zwłaszcza w tak stylowym wydaniu.

Moda 2020: oversize wieczne żywy !!!

W nowej kolekcji na zimę 2020 wyróżnia się parka Resolute 3 w 1, która została wypełniona puchem. Dodatkową zaletą tego modelu jest możliwość przemiany modnej kurtki w kamizelkę. Kurtka posiada wewnętrzne sznurki, które pozwalają na indywidualne dopasowanie do sylwetki i własnych upodobań, odblaskowe akcenty i ukryty kaptur.

Moda 2020: oversize wieczne żywy !!!

Parki w kolekcji zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić przewymiarowanie i swoim wyglądem przypominać śpiwór przeznaczony do arktycznych temperatur. Jedyna w tej kapsułkowej kolekcji bluza została uszyta z wełny, zaś kaptur i ramiona wykończono tkaniną nylonową.

Moda 2020: oversize wieczne żywy !!!