Kurtka „PerX” to specyficzny rodzaj odzieży wierzchniej dla osób aktywnych i lubiących podróże. Funkcjonalna kurtka zapewni potrzebną ochronę zarówno podczas ekstremalnych ćwiczeń na świeżym powietrzu, jak i dalekich wypadów. Zaletą kurtki PerX jest to, że została wykonana z materiału przeciwdrobnoustrojowego, który chroni nas przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami ze strony drobnoustrojów.

Moda 2020: kurtki przeciwdrobnoustrojowe

Zastosowany materiał jest jednocześnie wodoodporny i oddychający, co daje użytkownikom niesamowity komfort podczas jej noszenia. Modna kurtka posiada sześć kieszeni, jest lekka i można ją łatwo spakować do niewielkiej objętości i schować do torby na przykład podczas zwiedzania nowych miejsc.

Moda 2020: kurtki przeciwdrobnoustrojowe

Nowością wykorzystaną podczas projektowania kurtki PerX jest wbudowana maseczka ochronna na twarz. Pomysłowo zaokrąglona część z przodu kurtki skutecznie umożliwia ochronę przez wiatrem, kurzem, unoszącymi się w powietrzu cząsteczkami i nie tylko. Kurtka ma również wbudowany wskaźnik UPF 50+, aby zapewnić możliwość noszenia jej w miesiącach letnich.