BILLY’s i VANS łączą siły we współpracy, aby przedstawić nową kolekcję Crazy Pack. Projekty obuwia oparte są na modelu sylwetki kultowego sneakersa Style 36.

Moda 2019: buty dla odważnych

Linia obuwia jest w pełni zgodna ze swoją nazwą – szalone, neonowe wstawki zawarte są w każdej z trzech opcji kolorystycznych, zaprezentowanych jako efekt powstały w wyniku kolaboracji marek.

Moda 2019: buty dla odważnych

Pierwsza opcja kolorystyczna posiada beżowe sznurówki i przód obuwia, boki są niebieskie i w kolorze fuksji, natomiast wstawki z boku mają odcień zielonego i pomarańczowego. Kolejna propozycja to połączenie czerni, zieleni i pomarańczowego oraz różowego i niebieskiego.

Moda 2019: buty dla odważnych

Design ostatniej wersji butów od BILLY’S i VANS to modna szachownica – z jednej strony obuwia w kolorze pomarańczowo-zielonym, a z drugiej niebiesko-różowym.

Moda 2019: buty dla odważnych

Kolekcja obuwia BILLY’S i VANS to oferta dla odważnych i lubiących szalone stylizacje osób oraz dla tych, dla których moda to zabawa. Kolorowe obuwie dobrane do odpowiedniego ubioru z pewnością stworzy niepowtarzalny i przyciągający uwagę look.