Większość marek chętnie sięga po motywy retro przy projektowaniu nowej odzieży. Metaliczna srebrna kurtka Nike to wyjątkowo udany przykład unowocześnienia tradycyjnych modeli, które klientom znane są od dekad.

Retro wiatrówka wygląda tak, jakby była nie z tego świata. Sprawia niezapomniane wrażenie, a przecież o to chodzi w modzie, żeby się wyróżniać.

Moda 2018: wiatrówka retro

Iskrząca się srebrna wiatrówka została uszyta w całości z nylonu, który jest materiałem jednocześnie wytrzymałym, jak i lekkim. Co ciekawe, przy projektowaniu kurtki czerpano inspirację z mylarowych koców, które służą do celów termicznych i ratunkowych.

Tradycyjna wiatrówka Nike uzyskała nowoczesny styl i wygląd, dzięki odważnemu obrandowaniu. Każdy centymetr modnej kurtki ozdabiają różne wersje logo Nike. Wiatrówka została wyposażona w pół-suwak, regulowane mankiety, pasek ściągany sznurkiem i obszerny pokrowiec.

Moda 2018: wiatrówka retro

Nowoczesna wiatrówka Nike z całą pewnością wyróżnia się z tłumu. Praktyczne dodatki sprawiają natomiast, że ubranie jest stylowe i wytrzymałe.