Ubrania z postacią z kreskówki z lat 30. XX wieku? Dlaczego nie!!! Moda 2018 pełna będzie animowanych postaci i motywów z ulubionych kreskówek z ubiegłego stulecia. Prezentowania kolekcja Lazy Oaf Betty Boop na sezon wiosna / lato 2018 ucieszy fanów animowanych bajek. Na uznanie zasługują zabawne wzory i kunsztowna grafika, utrzymana w wyrazistej kolorystyce.

Moda 2018: ubrania z kreskówki z lat 30.

W kolekcji znalazły się dopasowane spodnie i kurtki z naszywanymi kieszeniami w kształcie serca. Motyw serca jest wszechobecny, nie tylko w postaci kieszeni, ale także printów, naszywek czy klamerek.

Moda 2018: ubrania z kreskówki z lat 30.

Ubrania w stylu retro to także przezroczyste kardigany przypominające kimono, koszulki z długimi rękawami z odważnymi kokardami, dopasowane, słodkie bluzki zapinane na guziki, oversizowe sukienki i haftowane jeansy.

Moda 2018: ubrania z kreskówki z lat 30.

Wszystkie elementy, składające się na kolekcję Lazy Oaf Betty Boop, odnoszą się bezpośrednio do postaci z kreskówki Betty Boop lub nawiązują do niej poprzez napisy i charakterystyczne haftowane wzory i grafiki. Kolekcja dostępna jest już w sklepie internetowym Lazy Oaf.

Moda 2018: ubrania z kreskówki z lat 30.