Prezentowane legginsy stanowią jedynie niewielki wycinek asortymentu, jakim może się pochwalić Real Yoga Gear. Każda para spodni do jogi wykonywana jest na zamówienie. Po ustaleniu z klientem jego potrzeb materiał zostaje odpowiednio zadrukowany i skrojony. Szycie odbywa się w USA, przy zapewnieniu uczciwych warunków zatrudnienia pracownikom i bez zbędnych strat dla środowiska.

Moda 2018: ekologiczne legginsy

Podejście Real Yoga Gear do biznesu odzieżowego jest odmienne od standardowych działań. Zwykle duże firmy szyją ubrania w zakładach w Azji, wyzyskując tanią siłę roboczą, a wszystkie niesprzedane towary są niszczone lub składowane na wysypiskach śmieci. Takiego modelu nie wspiera marka Real Yoga Gear.

Moda 2018: ekologiczne legginsy

Spodnie do jogi dla kobiet kosztują w sieciówce około 10 dolarów, ale z reguły starczają na krótki czas. Trwałość materiałów, jakość i dobry krój są bardziej kosztowne. Legginsy Real Yoga posiadają niewidoczne szwy, szybko schną, są elastyczne, miękkie i oddychające.

Moda 2018: ekologiczne legginsy

Kupując jakościowy produkt, mamy możliwość jednocześnie wspierać zrównoważony proces produkcji, etyczny i nieszkodliwy dla środowiska.