Na początku tygodnia zaczęły krążyć pogłoski, że w niedzielny wieczór Miley Cyrus i Liam Hemsworth związali się węzłem małżeńskim. Fani czekali na potwierdzenie newsów przez młodą parę aż do wczoraj. 27 grudnia Miley Cyrus na Instagram dodała kilka zaskakujących zdjęć ze swoim ukochanym. Ona w białej długiej sukni, a Hemsworth w eleganckim garniturze, pozują przytuleni do siebie przy kominku ozdobionym mnóstwem kwiatów.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub!

„10 lat później...” to podpis przy jednym ze zdjęć, który odwołuje się do początków ich znajomości, kiedy przy okazji kręcenia filmu, zaczęli spotykać się ze sobą. Liam oświadczył się ukochanej po raz pierwszy w 2012, jednak później para rozstała się na kilka lat. W 2016 roku gwiazdy zaczęły spotykać się ponownie, tym razem chcąc stworzyć poważny i dojrzały związek.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub!

Plotki o ślubie pojawiły się po tym, jak przyjaciel pary Conrad Jack Carr opublikował na Instagramie story, mogące sugerować zbliżające się wesele Miley i Liama. Na zdjęciach Cyrus ubrana była w białą suknię, a Hemsworth w smoking. Matka Miley, Tish i siostry Noah oraz Brandi, a także Chris i Luke Hemsworth również uczestniczyli w imprezie, która odbyła się w domu pary w Nashville.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub!

Na dodanych wczoraj zdjęciach piosenkarka ubrana jest w białą jedwabną suknię z odkrytymi ramionami, autorstwa znanej projektantki Vivienne Westwood. Natomiast na palcu Liama można dostrzec ślubną obrączkę.