Kombinacje kolorów bywają przeróżne, czasem bardzo zaskakujące. Postanowiłam tym razem pokazać, jak dobrze połączyć ze sobą kolor czerwony, biały i niebieski, by nie przypominać flagi amerykańskiej. Taki miks nigdy nie wychodzi z mody, trzeba tylko wiedzieć, jak go nosić. Zapoznaj się z poniższymi poradami, a nie będziesz miała więcej problemów z zestawieniem tych barw.

Po pierwsze, wystarczy dobrać odpowiednio akcesoria i jeden kolor nam odpadnie. Wówczas niebieska spódnica z białą koszulową bluzką będą doskonałym tłem dla jasno czerwonej torebki.

Kolejnym sposobem na te trzy kolory jest sięgnięcie do trendów retro, gdzie biały jest jedynie dodatkiem w postaci pasków. W granatowym komplecie znajdziemy subtelne białe wykończenia, zaś w krótkiej czerwonej bluzce delikatne białe paseczki.

Możemy również zamienić biały na czarny, ale dodajmy chociaż drobny biały element w postaci białej podeszwy butów. Zawsze to jakieś rozwiązanie, chociaż nie do końca ortodoksyjne.

Najprostszym sposobem na miks kolorów jest po prostu wybór stroju, który je w sobie łączy w postaci printów czy motywów kwiatowych. Zapomnijmy wtedy jednak o gwiazdkach i paskach, bo możemy przesadzić z stylizacją.
A Wy posiadacie swoje sposoby, jak połączyć ze sobą czerwony, biały i niebieski ? Podzielcie się z nami swoimi rozwiązaniami w komentarzach.