Salon Massage Point to pierwszy w Polsce salon masażu i day spa, który wprowadził program Umów Członkowskich, które dają Klientom wiele niespotykanych korzyści, ale przede wszystkim możliwość regularnego korzystania z dobrodziejstw masażu dzięki niezwykle przystępnej cenie. Dla Członków Massage Point masaże są nawet o 50% tańsze w porównaniu z regularnymi cenami.

Masaż jako standard

Twórcami Massage Point są Agata i Sebastian Szczygieł, którzy znając i doceniając korzyści płynące z regularnego masażu, szukali miejsca idealnego dla siebie. Tak, w trakcie tych poszukiwań, pojawił się pomysł na otwarcie własnego salonu masażu z myślą przewodnią: „Masaż nie powinien być luksusem, lecz podstawą standardowego dbania o siebie (także dzięki niskiej cenie)”.

Masaż jako standard

Inspiracja na model biznesowy przyszła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie lider na rynku Massage Envy posiada już ponad 1 000 salonów i ponad 1,5 miliona członków. Takiej oferty na polskim rynku nie było i dlatego w lipcu 2015 na warszawskim Mokotowie powstał pierwszy salon Massage Point – body & face.

Masaż jako standard

Massage Point – stawia na klasykę, jeżeli chodzi o masaże w ofercie znajdują się następujące masaże:

Klasyczny, relaksacyjny, sportowy, drenaż limfatyczny, wyszczuplający, antycelluitowy, dla kobiet w ciąży, świecą aromaterapeutyczną, gorącymi kamieniami i gorącą czekoladą.

Masaż jako standard

Dla Członków Massage Point oferuje bezpłatną aromaterapię jako jedną z wielu dodatkowych korzyści.

Massage Point – body & face

Sandomierska 23 (wejście od ul. Rakowieckiej)

02-567 Warszawa

Godziny pracy:

pn.-pt.: 13:00 – 21:00

sob.-nd.: 10:00 – 17:00

Rezerwacja wizyty:

Tel: +48 22 416 66 10

Email: kontakt@massagepoint.pl

www.massagepoint.pl