Zbyt dużo słodyczy? Nigdy. Tort można przecież ozdobić batonikami i cukierkami, zamiast klasycznym kremem, a otrzymamy modne, smaczne i oryginalnie wyglądające ciasto.

Jeżeli po imprezie pozostało mnóstwo cukierków, batoników i innych słodkości, a Ty nie wiesz, co z tym zrobić, mamy doskonałe rozwiązanie. Proste pomysły są najlepsze i sprawdzają się, a proponowany przez nas będzie można wypróbować szybko. Zbliża się Halloween, które z założenia obfituje moc słodyczy, zwłaszcza tych zebranych ze „straszenia”. Tort ozdobiony słodkościami wygląda cudnie, a jak smakuje, sami możecie się przekonać.

Wystarczy przygotować ciasto czekoladowe, do którego tradycyjnie wykorzystajcie mąkę, jaja, cukier, wanilię, masło, a dodatkowo orzechy i Nutellę. Po upieczeniu i wystudzeniu ciasta, należy polać je domowej roboty polewą czekoladową. Dekoracja zależy już wyłącznie od Waszej fantazji i znalezionych „resztek” w domowych zakamarkach. Pokruszone batoniki, cukierki, M&Ms i inne słodycze.

Nie musisz być mistrzem cukiernictwa. Wystarczy, że dokładnie pokryjesz całą powierzchnię ciasta i mocno przyciśniesz „ozdoby” do polewy.

Pysznie i słodko. Pozostaje jedynie życzyć smacznego.