W Black Friday większość Amerykanów spędza czas zakupach, a tymczasem dzień ten na swój ślub wybrała słynna bliźniaczka z serialu „Pełna chata”. Mężem Mary-Kate Olsen (29 l.) został Olivier Sarkozy, przyrodni brat byłego prezydenta Francji. Para była ze sobą już od trzech latach i w końcu postanowiła sformalizować swój związek. Olivier Sarkozy to znany francuski bankier. Jest starszy od Mary-Kate o dwadzieścia lat i posiada dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Uroczystość ślubna była cicha i skromna. Zaproszeni zostali najbliżsi przyjaciele i rodzina.

W kameralnej uroczystości, która odbyła się w prywatnej rezydencji na Mahattanie w Nowym Jorku, udział wzięło jedynie 50 osób. Para młoda pilnie strzegła tajemnicy o dacie i miejscu ceremonii. Przed wejściem do rezydencji wszystkich gości poproszono o oddanie telefonów komórkowych. W ten sposób żadne zdjęcie ze ślubu nie przedostało się do mediów.

Choć Mary-Kate Olsen wielokrotnie projektowała suknie ślubne dla swoich przyjaciółek i rodziny, to plotki donoszą, że jej suknia była... czarna. Nie mamy jednak pewności, czy tak było faktycznie, ponieważ zaproszeni goście milczą. Liczymy na to, że ktoś się złamie i ujawni, w czym pojawiła się na własnym ślubie „Królowa czerni”.

My życzymy parze młodej wszystkiego najlepszego.