„To jest tak ciężkie, że nie mogę podnieść ręki do góry!”, powiedziała Mariah Carey, zapytana o pierścionek zaręczynowy. Gwiazda potwierdziła niedawno swoje ślubne plany. Jej narzeczonym został miliarder, James Packer. Podczas Gali G’Day w Los Angeles gwiazda pochwaliła się nowym pierścionkiem ze szmaragdami i 35-karatowym brylantem. Na czerwonym dywanie niczego innego nie eksponowała, tylko jubilerski majstersztyk.

Mariah Carey o planach ślubnych

Teraz Mariah pytana o duży kamień na swojej dłoni, odpowiada krótko: „…to miły drobiazg”. Sądzimy jednak, że gwiazda musi być w siódmym niebie po tak romantycznym prezencie od swego narzeczonego i nie jest w stanie oderwać wzroku od błyskotki na palcu.

Mariah Carey o planach ślubnych

Odnośnie przygotowań do ślubu i sukni, jaką będzie miała na sobie, Mariah Carey odpowiada: „Jestem bardzo podekscytowana, ale nie chcę opowiadać o sukni, przede mną jeszcze pierwsze przymiarki”. „Jeżeli wszystko będzie układało się pomyślnie, to wszystko potoczy się szybko”, dodaje gwiazda. „…nie robimy wielkiego wesela. Wolelibyśmy, aby przyjęcie było piękne i skromne”.