Chcesz więcej czasu rano poświęcić na sen, a mniej spędzić przed  lustrem? Czy to jest możliwe? Oczywiście.

Każdego poranka próbujemy wykraść budzikowi jeszcze kilka minut. Licytujemy się z czasem. Niestety, czasomierz jest nieubłagany. Słyszymy w głowie nieustające „Tik, Tak”. Wiemy, że trzeba szybko wstać, a  przed wyjściem z domu zrobić mnóstwo rzeczy, w tym makijaż, który zawsze pochłania dużo czasu.

Sięgamy do Internetu po pomoc i szukamy kanałów na YouTube, gdzie znajdziemy porady, jak wykonać w prosty sposób modny makijaż. Znaleźliśmy dla Was wyjątkowy pokaz, faktycznie wykonany w pięć minut przez guru makijażu. Lisa Eldridge, odliczając czas, krok po kroku uczy prostego i efektownego makijażu, który można określić mianem „dla leniwych” lub „wiecznie spóźnionych”.

Na samym początku makijażystka rozkłada bazę palcami, a następnie rozciera ją pędzlem, by nadać jej właściwą strukturę. Kolejnym krokiem jest make up oczu. Lisa stosuje delikatne brązowe cienie. Szybkie wywinięcie rzęs zalotką i błyskawiczne, 25-sekundowe wytuszowanie rzęs dolnych i górnych. Ostatnim etapem jest błyskawiczne pomalowanie ust.

Uzyskujemy trendy makijaż, idealny dla śpiochów. Na filmie wygląda na wyjątkowo prosty w wykonaniu. Ciekawe, czy tak jest w rzeczywistości. Wykorzystajcie instrukcję i napiszcie w komentarzach, czy faktycznie taki makijaż można wykonać w 5 minut?