Halloween wciąż dzieli nasz naród na tych, którzy patrzą na amerykańskie święto z odrazą i tych, którzy nie mogą się doczekać przebieranek, mrocznych imprez i zapachu dyniowych smakołyków. Jeśli już zastanawiasz się nad dobrą kreacją na tegoroczne obchody święta duchów, zobacz koniecznie nasze propozycje.

Podstawą oryginalnego kostiumu na Halloween są detale – dramaturgii i mroku nadasz swojemu wyglądowi dzięki dobrze dobranemu makijażowi czy ciekawej stylizacji paznokci. Przy odrobinie praktyki i z pomocą porządnego zestawu cieni wykonasz nietypowy, wampirzy makijaż. W sklepach internetowych można znaleźć gotowe palety do malowania – dla wampirów, czarownic i innych przerażających stworów.

Dziewczyny mniej zaprawione w makijażu mogą wypróbować tymczasowe tatuaże, łatwe do założenia i całkowicie zmywalne następnego dnia. Odważnym polecamy kosmetyki fosforyzujące w ciemności. Proponowane makijaże są zdecydowanie bardziej teatralne i niespecjalnie nadają się do noszenia na co dzień, jednak będą doskonałym uzupełnieniem halloween’owych sesji fotograficznych i z pewnością sprawią, że tej jednej nocy zostaniesz mroczną królową balu!