Vetements próbuje podważyć sposób postrzegania mody ślubnej. Po debiucie z dresem ślubnym, wprowadza do sprzedaży nietypową suknię ślubną. Niekonwencjonalna suknia łączy street style z tradycyjną elegancją. Klientki mogą nosić suknię w dniu ślubu lub odważnie podczas innych uroczystości.

Luksusowa suknia dla panny młodej

Dwuczęściowy zestaw Vetements nawiązuje stylem do standardowej sukni ślubnej. Biały kolor, haftowane detale i mnóstwo marszczeń znajdziemy w klasycznym stroju panny młodej. Luksusowa suknia ślubna Vetements została wyprodukowana w Włoszech. Poza tradycyjnym lookiem nie zabrakło w niej nowoczesnych elementów zaczerpniętych z mody street style. Suknia charakteryzuje się wysoką elastyczną talią, zwężanymi nogawkami z mankietami zapinanymi na suwak i dwiema bocznymi kieszeniami.

Luksusowa suknia dla panny młodej

Przód sukni zakrywa spódnica o długości do podłogi, zaś z tyłu plecy przechodzą w nogawki, co stanowi niekonwencjonalne, ale bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Suknia ślubna Vetements kosztuje 11.000 dolarów, co raczej przyciągnie do jej zakupu bogatszych klientów. Czy luksusowa suknia ma szansę wykreować trend na tego typu zaskakujące połączenia funkcjonalności z high fashion?

Luksusowa suknia dla panny młodej