Lugaah to więcej, niż obietnica

Coraz więcej osób docenia przyjemność relaksowania się w gorącej saunie. Komfort takiego miejsca to nie przede wszystkim wygodna ława, na której można wygodnie usiąść lub położyć się i chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach czy mijającym dniu. Teraz mamy  możliwość wygodnego kontrolowania czasu, jaki spędzamy w saunie.

Stali bywalcy saunariów doskonale wiedzą, jakim problemem jest odliczanie minut, które można spędzić w relaksującym mikroklimacie. To zainspirowało Lugaah do szukania nowoczesnych rozwiązań, które staną się odpowiedzią na potrzebny osób korzystających z suchych saun. Obietnicą tego jest już sama nazwa łącząca w sobie moc władającego światłem celtyckiego boga słońca LUG i odmierzającego czas starożytnego boga księżyca AAH.

Już przy pierwszym kontakcie z Lugaah widać, że etymologia nazwy nie jest przypadkowa, a sam produkt spełnia obietnicę ukrytą w nazwie. Dostajemy bowiem chronioną patentem klepsydrę, która nie tylko odmierza czas, ale też go oświetla.

Klasa premium: Stylowy design i użyteczność

Mówiąc o Lugaah należy wspomnieć nie tylko o wielozadaniowości, jakiej jest w stanie sprostać klepsydra w suchej saunie, ale też jej wyglądzie. Skandynawskie wzornictwo doskonale komponuje się z atmosferą panującą w saunarium. Minimalizm widoczny w grafice nie tylko wygląda estetycznie, ale też sprzyja relaksowi. Dodająca smaczku unikalność klepsydry awansuje ją do klasy premium, a wyjątkowość oferty skutecznie podkreśla idea światła.

Piaskowy zegar marki Lugaah to wspomniana już wcześniej odpowiedź na potrzeby miłośników saunariów. Po bliższym zapoznaniu się z klepsydrą można pokusić się o stwierdzenie, że jest to odpowiedź idealna. W mglistym półcieniu suchej sauny, wśród kojących dźwięków muzyki i aromatycznych olejków łatwo się zapomnieć i stracić rachubę czasu. Potrzebujemy jedynie dyskretnego urządzenia, które pozwoli nam na kontrolowanie upływającego czasu, by podjąć decyzję ile jeszcze potrzebujemy, by nasycić się odprężającą mocą sauny.

Perfekcja nowoczesnej technologii

Podświetlana klepsydra Lugaah to dzieło polskiej firmy, w której każdy etap realizacji projektu odbywał się z należytą precyzją i wykorzystaniem specjalnej, elektronicznej technologii. Podświetlenie klepsydry nie ma efektu migotania, co sprzyja komfortowi oczu, ponadto jest ona odporna na panującą w suchej saunie wysoką temperaturę. Okazało się to na tyle atrakcyjne i nowoczesne, by zyskać ochronę patentową.

Jak na produkt klasy premium przystało, klepsydra Lugaah to nie tylko praktyczność zastosowania, ale również wysoka jakość i trwałość materiałów, z jakich została wykonana – specjalny poliwęglan, który pod wpływem wysokiej temperatury nie zmienia swojego kształtu, połączono z ciętą laserowo, grawerowaną stalą nierdzewną i afrykańskim drewnem abachi.